101 YüzBir Okey Plus

101 YüzBir Okey PlusFreeOffers In-App Purchases

12.3.1for iPhone, iPad and more
9.5
1K+ Ratings
Zynga Inc.
Developer
221.1 MB
Size
Jul 16, 2013
Update Date
Card
Category
12+
Age Rating
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
101 YüzBir Okey Plus Screenshots
101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster
101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster101 YüzBir Okey Plus poster

About 101 YüzBir Okey Plus

Milyonlarca kişinin oynadığı 101 Okey oyunu 101 YüzBir Okey Plus şimdi iPhone ve iPad'te, hem de ücretsiz !

Facebook'ta milyonların oynadığı internet'in en hızlı ve en seri 101 Okey oyunu olan 101 YüzBir Okey Plus ’ın eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar, şimdi sen de katıl !

- 4G, 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya Milyonlarca oyuncuya karşı oyna.

- Online olan arkadaşlarını görüp tek dokunuşta masalarına katılabilir,

- 101 Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,

- Facebook hesabının dışında misafir olarak da girip oynayabilirsin.

- 101 Okey keyfini doya doya yaşaman için ilk indirdiğinde ve her gün binlerce çip bedava !

************

HEMEN OYNA
-"Hemen Oyna" 'ya tıklayarak hiç beklemeden sistemin seni oturtacağı masalarda oynamaya başlayabilirsin.

ODA SEÇ
-Özel odalardan birinde oyunun keyfini yaşayabilir, her gün oynayarak efsaneler arasına girebilirsin.

MASA AÇ
-Bunlardan hiç biri sana göre değilse, o zaman istediğin bahis miktarını belirleyerek kendi masanı aç.

ARKADAŞLARIN ile OYNA
-Arkadaşlarım listenden o an çevirimiçi olan Facebook arkadaşlarını görebilir, doğrudan onların masasına katılarak birlikte oyunun keyfini yaşayabilirsiniz.

zyngaturkey-support@zynga.com ‘dan bize her türlü konu için ulaşabilirsiniz.

Haberleri ve son güncellemeleri https://www.facebook.com/101okeyplus sayfamızdan takip
edebilirsiniz.

************
· Oyun ücretsizdir ancak ek içerik ve özel para birimi için uygulama içi satın alım mümkündür. Uygulama içi ürünlerin fiyatları $0.99 ile $99.99 USD arasında değişir.

· Okey Plus, Tavla Plus ve Çanak Okey Plus gibi eğlenceli birçok masa oyunun yaratıcısı Zynga tarafından geliştirilmiştir.

· Oyun yetişkinler için tasarlanmıştır ve herhangi bir gerçek para gerektirmez. Gerçek para veya ödül kazanma fırsatı bulunmamaktadır.

· Bu uygulamanın kullanımı, www.zynga.com/legal/terms-of-service adresinden okunabilecek Zynga Hizmet Koşullarına tabidir.
Show More

What's New in the Latest Version 12.3.1

Last updated on Sep 22, 2023
Old Versions
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu versiyonumuzda geçem versiyonumuzda tespit etmiş olduğumuz bazı hataları giderdik. Özellikle, reklam sıklıkları ile alakalı düzenlemeler yapıldı.
Show More
Version History
12.3.1
Sep 22, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu versiyonumuzda geçem versiyonumuzda tespit etmiş olduğumuz bazı hataları giderdik. Özellikle, reklam sıklıkları ile alakalı düzenlemeler yapıldı.
12.3.0
Sep 17, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu versiyonumuzda Çevir Kazan kısa süreli etkinliğimizde Yükselmeye Devam Etmek için bilet miktarlarında düzenleme yaptık. Ayrıca burada yaşanan bazen butonun görünmesini engelleyen sorun giderilmiş oldu.

Seni Seçtik ve Pazar Sürprizi tekliflerimizi daha sık çıkması için gerekli ayarlamaları yaptık ve bu ekranda yaşanan bazı animasyonların oynamaması sorununu giderdik.

Herkese bol şanslar..
12.1.0
Aug 26, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu versiyonumuzda Çevir Kazan güncellemesi sonrasında sizlerden gelen görüş ve önerileri değerlendiren çalışmalar yaptık. Yükselmeye devam etme sırasında yaşanılan aksaklıklar düzenlenirken, bilet miktarında indirime gidildi. Çevir Kazan devam et butonu ile daha farklı Çevir Kazan ödüllerine hem de çok büyük farklı ödüllere ulaşabilmeniz sağlandı. Tema müziklerinin bazı bölümlerinde yaşanan kesilmeler engellendi. Okunmasında zorluk yaşanan bazı yazıların büyümesi ile alakalı işler yapıldı.

Çevir Kazan özelliğimiz her hafta farklı günlerde 3 gün boyunca açık kalacak ve bol bol çip kazanma şansını elde edeceksiniz.

Şifreli ve Sesli Sohbet masalarında iPhone 14 cihazlarla birlikte Airpods kullanımında ya da yanlızca iPhone 14 cihazlarda ses yankılanma veya konuşamama sorunlarını giderdik.

Herkese bol şanslar.

12.0.10
Aug 18, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Uzun bir aradan sonra yine bir güncelleme ve büyük bir güncelleme ile karşınızdayız. Çevir Kazan özelliği ile Çarklardan Milyonlarca çip kazanmaya başlayabilirsiniz. Haftanın belli günlerinde ve saatlerinde karşınıza aniden çıkacak bir sürpriz.

Herkese Bol Şans...
11.5.1
Jul 25, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Rizikolu ve Normal oyun masalarında daha uzun süreli oyun deneyimleri kazanabilmeniz için masa içerisindeki geri sayımlardan daha çok çip kazanmanız ile alakalı düzenlemeler bu güncellemede...

Herkese Bol Şanslar..
11.5.0
Jul 22, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu yeni versiyonumuzda daha iyi reklam deneyimi sizlere sunmak için bazı düzenlemeler yaptık. Daha farklı size özel reklamlarla daha çok çip kazanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz Bilet ve Çip teklifleri bölümünü ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca size özel karşınıza çıkan indirim ekranlarında yaşanan tasarımsal sorunlar düzenlendi. Her zaman Öneriler bölümünden bizlere ulaşarak fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çok çok yakında Çevir Kazan etkinlikleri başlayacak... Çevirdikçe bol bol çip kazanılacak!

Herkese bol şanslar...
11.4.0
Jul 2, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Sesli Sohbet özelliğini bu versiyon ile tüm odalara açmış bulunuyoruz. Yaz teması ile alakalı görsel düzenlemeler yaptık. Masalar artık daha eğlenceli. Bir sonraki versiyonu heyecanla bekleyin... Çok güzel bir özellik geliyor!

Herkese Bol Şans..
11.3.0
Jun 13, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu ara versiyonumuzda, oyun başlama pop-up'ının durup dururken oyun ortasında tekrar çıkması ile alakalı hata çözümü bulunmaktadır.

Herkese Bol Şans!
11.2.0
Jun 4, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu yeni versiyonumuzda Haziran ayı ortasında başlayacak olan yaz teması özelliği dahil edilmiş oldu. Bir çok görsel düzenlemeler ile birlikte Çip ve Bilet görsellerimizin revizyonlarını oyun içerisinde görebileceksiniz. Eid-Al-Adha dönemine özel Turnuvalara katılabilirsiniz. Size özel sunulan bir çok fırsat daha Eid-Al-Adha etkinliklerinde olacak.

Herkese Bol Şanslar...
11.1.0
May 9, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bilet ve Çip tekliflerinde yaşanan bağlantı problemleri ile alakalı düzenlemeler yaptık. Bundan sonra daha hızlı çalışacağından emin olabilirsiniz.
Ayarlar bölümüne girip daha sonra ayarlar bölümünden çıkış yapamama sorununu tespit edip hatayı giderdik.
Sesli Sohbet özelliği sizlerden gelen istekler üzerine Şampiyonlar ve Efsaneler odasına da açıldı.
Diğer oyunlarımız bölümüne Rummy Plus oyunu eklendi. Çok eğlenceli bir oyun. Şimdilik Türkçe desteği yok. Fakat denemenizi öneririz.

Herkese Bol Şanslar...
11.0.1
May 2, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu versiyonumuzda,

Sesli Sohbet ve Şifreli Sohbet masalarındaki gösterge hatasını düzenledik. Ayrıca 1'den fazla ellik oyunlarda kaçıncı el olduğu bilgisinin eksik kaldığını fark ederek düzenledik.

Herkese Bol Şans!
11.0.0
Apr 27, 2023
Selamlar 101 Okey Plus Severler,

Bu yeni versiyonumuzda Yıldızlar ve VIP Kulüplerinde kendi masanızı açma özelliğini yayına alıyoruz. Bu özellik sayesinde masanıza katılmak isteyenleri müsade ederseniz oturmalarını sağlayacaksınız masanıza...

Ayrıca bu özellik ile birlikte masada sesli sohbet de yapabilir olacaksınız. Offline ve Online olan arkadaşlarınızı masanıza davet edebilir. Masa davetlerini Mesajlarınızı okuduğunuz yerden kabul edip, arkadaşlarınızın masalarına hızlıca geçiş yapabilirsiniz...

Şifreli masalarda oynayan arkadaşlarınıza şifre girişi yapmadan katılabilir ve sesli sohbet ile saatlerce düşük çipli, çok elli oyunlar oynayabileceksiniz.

Keşfedeceğiniz bir çok yeni değişik özellik bu versiyonun içerisinde... Bazı hatalar ve donma sorunlarını çözdük.

Çok beğendiğiniz ücretsiz bilet teklifleri artık, çip için de geçerli olacak... Satın alma ekranında ücretsiz çip görevlerini tamamla milyonlarca çip kazan.

Herkese bol şans...
10.5.0
Mar 31, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Ramazan ayına özel temalarımızda bazı görsel düzenlemeler yaptık. TapJoy reklam kaynağını Bilet satın alma ekranına koyarak, sizlere binlerce Bilet kazanma şansı sağladık.

Herkese bol şans.
10.4.0
Mar 15, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Ramazan'a özel Ramazan Temamız bu versiyonda sizlerle birlikte olacak. Ramazan bayramının sonuna kadar Ramazan müziğimiz ile dinlendirici ve sakin bir 101 Okey keyfi sizleri bekliyor. Ayarlar bölümünde müzik butonunuz kapalıysa açın.

Herkese bol şans.
10.3.0
Mar 9, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu geçirdiğimiz zor günlerde biraz da olsun kafanızı dağıtmaya vesile olabiliyorsak, ne mutlu bize... Oyunumuza gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen öneriler üzerine yeni bir versiyonu sizlerin huzuruna sunuyoruz.

Masalardaki 101 Okey Plus logosunda düzenlemeler yaptık. Daha fazla çip kazanabilmeniz için satın alma ekranlarına daha fazla kampanya ve çip ödülleri tanımladık. Diğer oyunlarımız olan Okey Plus, Çanak Okey Plus ve Tavla Plus oyunlarımıza daha hızlı ulaşabileceğiniz bölümü ekledik. Bazı donma sorunlarını da ortadan kaldırdık.

Herkese bol şanslar dileriz..
10.2.0
Feb 18, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Oyunumuzun ana lobisindeki logomuzu siyah beyaz yaptık. Giriş ekranına da siyah kurdele eklemesi yaptık. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

İyi Oyunlar...
10.1.0
Feb 9, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Hepimize çok çok geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Şifreli masalarda skor tablosunun eksikliğini ileten oyuncularımız için ufak bir düzenleme yaptık.

Anlayışınız için Teşekkürler.
10.0.4
Jan 20, 2023
Merhabalar 101 Okey Plus Severler,

Sosyal Paket'e gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok çok teşekkür ederiz. Sizden gelen güzel geri dönüşler bizi çok mutlu etti. Geliştirme aşamasında gözümüzden kaçan konuları bize farkettirme konusunda çok iyidiniz. Sohbet ekranında eksik kalan bazı bilgilendirmeleri güncelledik. Şifre alanını daha belirgin hale getirdik. Şifreli Masaya girememe durumunda doğru bilgilendirme yaptık.

Herkese bol şanslar...
Sevgiler!
10.0.3
Jan 15, 2023
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu yeni versiyonumuzda uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir özellikler serisi oluşturduk. Bundan sonra Sosyal Paket satın alarak;

ŞİFRELİ MASA ve SESLİ SOHBET
Kendi masanı oluşturabileceksin. İstediğin arkadaşını masaya davet linki veya şifre vererek gelmesini isteyebileceksin... Bu masalarda dört kişi oynarken Sesli olarak da Sohbet edebileceksin!

ÖZEL SOHBET ve MESAJ KUTUSU
Arkadaşınla saatlerce sınırsızca yazışarak sohbet edebileceksin.

ÇERÇEVELER
Masalarda profilin daha dikkat çekici olacak. İstediğin çerçeveyi kullanabilirsin ama ilk önce bunları kazanman gerekiyor. Turnuvada kazandığın ödüller artık sınırsızca çerçeven olarak duracak. Sürpriz hediye çerçeveler seni bekliyor. Hemen kendi profilinize girin ve çerçeveleri değiştirin.

Bunların dışında da bir çok hata incelemesine istinaden düzenlemeler yaptık ve sizlerden gelen bir çok isteği değerlendirerek hayata geçirmeye çalıştık. Bunlardan en güzeli de artık Misafir oyuncular da diğer Facebook oyuncuları gibi arkadaş ekleme yapabilecek ve birbirlerine çip gönderebilecekler. Ayrıca Misafir arkadaşlarınızın masasına katılabilir ve Sosyal Paket deneyiminden faydalanabilir olacaklar. Tüm özellikler artık Misafirler için de açık.

Misafir Arkadaşlarınızın kim olduğunu anlayabilmeniz için onların profiline girip adını değiştirebilir ve onları görmek istediğiniz şekilde profil resimleri seçebilirsiniz. Bu değişiklikleri sadece siz göreceksiniz.

Oyununuzu bu versiyona güncelledikten sonra en kısa zamanda yeni özelliklerden faydalanabileceksiniz. Heyecanlı bekleyiş başlasın.

Herkese bol şans...
9.3.20
Dec 22, 2022
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu versiyonumuzda oyun müziğimizde ufak bir değişiklik yaptık. Bazı satın alma işlemlerinde uzun süre bekleme sorununu giderdik. Ses ayarlarında açma ve kapatma butonlarındaki dokunsallığı kolaylaştırdık.

Herkese bol şanslar...
9.3.19
Dec 20, 2022
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu versiyonumuzda oyun müziğimizde ufak bir değişiklik yaptık. Umarız beğenirsiniz. Eğer ayarlardaki müzik seçeneği kapalıysa, dinlemek için açınız.

Herkese bol şanslar...
9.3.18
Dec 14, 2022
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bonus Çip kazanamama ile alakalı olarak hatayı bulup düzenlediğimiz bir versiyon ile karşınızdayız. Sizlerden gelen öneriler ve geri dönüşler her zaman bizim için çok önemli. Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.

Herkese Bol Şanslar...
9.3.17
Dec 10, 2022
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu yeni versiyonumuzda reklamların daha hızlı yüklenmesini sağlayan geliştirmeyi devreye aldık. Oyun içerisinde bazı görsel öğelerin çözünürlüklerinden kaynaklanan sorunları giderdik.

Herkese bol şans.
9.3.16
Dec 7, 2022
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu yeni versiyonumuzda reklamların daha hızlı yüklenmesini sağlayan geliştirmeyi devreye aldık. Oyun içerisinde bazı görsel öğelerin çözünürlüklerinden kaynaklanan sorunları giderdik.

Herkese bol şans.
9.3.14
Nov 23, 2022
Merhaba 101 Okey Plus Severler,

Bu yeni versiyonumuzda gözü rahatsız eden seviye yükselme animasyonundaki ışıldama kaldırıldı. Sizlerle iletişim kurduğumuz bildirimlerde yazmış olduğumuz rakamlarda binlik ayıracı koyarak okuma kolaylığı getirdik. Günlük bonus çiplerden daha fazla bonus kazanmanız için reklam izlemesine %100 daha fazla çip yükleme özelliği ekledik. Oyunumuza girdiğinizde durağan görünen 101 Okey Plus logosuna animasyon ekledik.

Herkese bol şans.

101 YüzBir Okey Plus FAQ

Click here to learn how to download 101 YüzBir Okey Plus in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of 101 YüzBir Okey Plus.
iPhone
Requires iOS 12.0 or later.
iPad
Requires iPadOS 12.0 or later.
iPod touch
Requires iOS 12.0 or later.
101 YüzBir Okey Plus supports English, Turkish
101 YüzBir Okey Plus contains in-app purchases. Please check the pricing plan as below:
Başlangıç İçin En İdeali
$0.99
225.000 Çip
$1.99
675.000 Çip
$4.99
15 Bilet
$0.99
Sana Özel İndirim 670.000 Çip
$0.99
100.000.000 Çip
$29.99
95 Bilet
$4.99
45 Bilet
$1.99
1.500.000 Çip
$9.99
215 Bilet
$9.99

101 YüzBir Okey Plus Alternative

You May Also Like

Get more from Zynga Inc.