DoganOTO B2B

DoganOTO B2BFree

1.1for iPhone, iPad
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
DoganOTO B2B Screenshots
DoganOTO B2B posterDoganOTO B2B poster
DoganOTO B2B posterDoganOTO B2B poster

About DoganOTO B2B

Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğiniz yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siz de denemek için hemen programımızı indirin.
Doğan Otomotiv B2B programında ayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerini ve cari hesap durumunu online olarak görebilirsiniz.
Size özel fiyat ve kampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz.
Ayrıca size atanan satış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Doğan Otomotiv 2000 yılında Hüseyin Cahit DOĞANÇ tarafından kurulmuştur. Firmamız ford binek ve ticari araçlarının muhtelif çeşitlerinin imalatını yaparak Türkiye çapında hizmet vermektedir.
Firmamız aynı zamanda piyasada kalitesiyle kendisini kabul ettirmiş olan ve yüzde yüz yerli sermaye ürünü ile faaliyet sürdüren '' CABU '' nun yurt genelindeki tek yetkili satıcısıdır. Yenilikçi anlayış ve sürekli olarak imalatı seven yapısıyla firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Show More

What's New in the Latest Version 1.1

Last updated on Mar 5, 2015
Version History
1.1
Mar 5, 2015

DoganOTO B2B FAQ

Click here to learn how to download DoganOTO B2B in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of DoganOTO B2B.
iPhone
iPad
DoganOTO B2B supports English

DoganOTO B2B Alternative

You May Also Like

Get more from IBRAHIM COBAN