Sayar AVM

Sayar AVMFree

1.73for iPhone, iPod touch
MobiRoller
Developer
14.8 MB
Size
Jun 24, 2016
Update Date
Business
Category
17+
Age Rating
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Sayar AVM Screenshots
Sayar AVM posterSayar AVM posterSayar AVM posterSayar AVM posterSayar AVM poster

About Sayar AVM

Sayar AVM Mobil Uygulamamız Gelişen Ve Değişen Dijital Çağda Her An Müşterilerimizin Bizi daha Rahat Ve Kolay Takip Edebilmeleri Adına Yapılmış Bir Hizmettir.Mobil Uygulamamız İle Günlük İndirimlerin (Örn: CocaCola Bugune Özel 3.20Kr) Gibi Bildirimlerini Alabilir.Genel Yapılan İnsert'leri İnceleyebilir , Bizi Ve Hizmetimizi Değerlendirebilir , Bizim Hakkımızda Geniş Kapsamlı Bilgiye Sahip Olabilir , Şubelerimizin Yerini Haritada Görebir Ve Her An Aktif İletişim Kurabileceği Bir Mobil Uygulamadır. En Büyük Özellik Ve Amacı E-insert'tür Çünkü Günden Güne Tükenen Ve Gördüğümüz Çevre Kirliliğini Bir Nebzede Olsa Normal İnsert Kullanımı Azaltmak Adına Başlatılmış Bir Çalışmadır.E-insert İle Aynı Kalitede Ve Detayda Tüm İndirimleri Ve Ürünleri Görebileceksiniz.
Show More

What's New in the Latest Version 1.73

Last updated on Jun 24, 2016
Old Versions
Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.
Show More
Version History
1.73
Jun 24, 2016
Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

Sayar AVM FAQ

Click here to learn how to download Sayar AVM in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Sayar AVM.
iPhone
Requires iOS 7.1 or later.
iPod touch
Requires iOS 7.1 or later.
Sayar AVM supports English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian Bokmål, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Simplified Chinese, Slovak, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish

Sayar AVM Alternative

You May Also Like

Get more from MobiRoller