STOM Salon Targi Kielce

STOM Salon Targi KielceFree

1.1for iPhone, iPad
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
STOM Salon Targi Kielce Screenshots
STOM Salon Targi Kielce posterSTOM Salon Targi Kielce posterSTOM Salon Targi Kielce poster
STOM Salon Targi Kielce posterSTOM Salon Targi Kielce posterSTOM Salon Targi Kielce poster

About STOM Salon Targi Kielce

XI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

"Przemysłowa wiosna" w twoim smartfonie! Dla wszystkich imprez z cyklu Targów Obróbki Metali przygotowaliśmy aplikację dla wystawców i zwiedzających. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu – nie zgub się w olbrzymiej ofercie Targów Kielce i odwiedź wszystkie interesujące Cię kategorie:
STOM-BLECH & CUTTING
STOM-TOOL
STOM-LASER
STOM-ROBOTICS
CONTROL-STOM
SPAWALNICTWO
EXPO-SURFACE
PNEUMATICON
WIRTOPROCESY
DNI DRUKU 3D
TEiA

Informacje o targach STOM dadzą Ci dostęp do najciekawszych newsów i wiedzy o wydarzeniu z poziomu aplikacji w urządzeniu mobilnym, wygodnie i zawsze pod ręką.

Dzięki bazie wystawców otrzymasz dokładne informacje o produktach i usługach firmy oraz zaskoczysz potencjalnego kontrahenta wiedzą o jego działalności.

Skaner kodów QR znajdujących się na wszystkich stoiskach pozwala na łatwe odnalezienie informacji, bez potrzeby wyszukiwania firmy po nazwie.

Interaktywna mapa stoisk pozwoli Ci łatwo odnaleźć się na jednej z najciekawszych wystaw w branży obróbki metali i trafić bezpośrednio do interesujących Cię wystawców.

Za pomocą aplikacji wyszukasz i dodasz ekspozytorów i produkty do obserwowanych żeby wrócić do nich w dogodnym momencie i nie zgubić żadnego wartościowego kontaktu.

Po wydarzeniu będziesz mógł wrócić do interesujących stoisk lub odkryć nowe dzięki wirtualnemu spacerowi i zdjęciom 360.

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. „Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce 10 kwietnia i potrwa do 12 kwietnia 2018 roku.
Show More

What's New in the Latest Version 1.1

Last updated on May 25, 2018
Old Versions
Change of clauses content in registration view in accordance with GDPR guidelines.
Show More
Version History
1.1
May 25, 2018
Change of clauses content in registration view in accordance with GDPR guidelines.

STOM Salon Targi Kielce FAQ

Click here to learn how to download STOM Salon Targi Kielce in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of STOM Salon Targi Kielce.
iPhone
iPad
STOM Salon Targi Kielce supports English, Polish

STOM Salon Targi Kielce Alternative

You May Also Like

Get more from superexpo Sp. z o.o.