Väike Tom

Väike TomFree

1.0for iPhone, iPad
BIND
Developer
Jun 15, 2014
Update Date
Arcade
Category
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Väike Tom Screenshots
Väike Tom posterVäike Tom posterVäike Tom posterVäike Tom posterVäike Tom poster
Väike Tom posterVäike Tom posterVäike Tom posterVäike Tom posterVäike Tom poster

About Väike Tom

Väikese Tomi mäng on mõnus ajaviitemäng, milles tuleb püüda võimalikult palju vaarikaid ja mangosid, samal ajal puude eest kõrvale põigates. Eriti lahe on mängu juures see, et saab võita ka auhindu ja mitte virtuaalseid punkte või raha, vaid PÄRIS jäätist. Lihtsalt mängi, sisesta oma skoor ja iga nädal loositakse nende vahel välja NELI kasti jäätist. Loomulikult saab premeeritud ka nädala parim – terve kast jäätist talle!
Kui mäng ekraanil automaatselt ei avane, võta palun need sekundid ja lae alla või värskenda oma Unity Player. Või veelgi etem, lae mäng hoopis oma telefoni, siis on see sul alati kaasas. Aga nüüd mängima ning jäätist võitma.
Show More

What's New in the Latest Version 1.0

Last updated on Jun 15, 2014
Version History
1.0
Jun 15, 2014

Väike Tom FAQ

Click here to learn how to download Väike Tom in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Väike Tom.
iPhone
iPad
Väike Tom supports English

Väike Tom Alternative

You May Also Like

Get more from BIND