YapıMaliyet

YapıMaliyetFree

1.0.8for iPhone
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
YapıMaliyet Screenshots
YapıMaliyet posterYapıMaliyet posterYapıMaliyet posterYapıMaliyet poster

About YapıMaliyet

YapıMaliyet ile tüm Pozlar, Analizler ve Birim Fiyatlar parmaklarınızın ucunda!

Türkiye’nin en güncel ve en kapsamlı birim fiyat kütüphanesi olan YapıMaliyet uygulaması ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı dahil 13 kurumun 130.000’den fazla pozuna hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Pozun bu yılki ve geçmiş yıllardaki birim fiyatlarını, tarifini ve analizini aynı ekranda inceleyebilir, YapıMaliyet web sitesindeki projelerinize dilediğiniz yerden anında ulaşabilirsiniz.

AMP Yazılım kalitesi ve güvencesi ile YapıMaliyet'i mobil cihazınıza hemen ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Show More

What's New in the Latest Version 1.0.8

Last updated on Jan 9, 2016
Old Versions
Arabirim düzenlemeleri yapıldı.
Show More
Version History
1.0.8
Jan 9, 2016
Arabirim düzenlemeleri yapıldı.

YapıMaliyet FAQ

Click here to learn how to download YapıMaliyet in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of YapıMaliyet.
iPhone
YapıMaliyet supports English

YapıMaliyet Alternative

You May Also Like

Get more from AMP YAZILIM