Caston Caston Free Get
Caston

Caston

1.2 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-08-17

Size

18.1 MB

Screenshots for iPhone

Caston Description
SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?
Üyelik işlemini tamamladıktan sonra şifreniz ile CASTON’a giriş yapıyorsunuz!
Sizden istenen fiziki özelliklerinizi, fotoğraflarınızı ve videonuzu girerek profilinizi eksiksiz hale getiriyorsunuz.
 
Daha sonra CASTON sistemine giriş için izni olan ünlü otoritelerimiz kataloğumuza girerek ve filtreleme yaparak istediği özelliğe sahip üyemize direkt olarak ulaşıyor…
 
Örneğin; X bir diziye veya reklam filmine kumral, 60-65 kilo arası, yanağında doğum lekesi veya yara izi olan, orta yaşlı bir kadın aranıyor. Dizinin cast direktörü veya yönetmeni CASTON’a otorite olarak giriş yaparak, önüne çıkan onlarca filtreden istediklerini işaretleyerek aramasını yapacak, aradığı kişiyi üyelerimiz arasından dakikalar içinde bulabilecek…
 
CASTON, çağırıldığınız bir projeden asla komisyon talep etmez. CASTON bir menajerlik firması değil, ünlü otoriteleri siz üyeleriyle buluşturmayı hedefleyen bir yapıdır.
 
Sistemimiz internet üzerinden kataloglaştırıldığı ve internet havuzu olarak işleyişini sürdürdüğü için, hangi ülkede, hangi şehirde ve hangi şartlarda olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Yerinizden kıpırdamanıza bile gerek kalmadan sistemimiz profilinizi otoritelerimizin beğenisine sunacak olan sisteme sizi dahil edecektir.

Uygulama İçi Satın Alma ile otomatik olarak yenilenen bir abonelik satın alabilirsiniz.

• Abonelikler
Uygulama;
Aylık Üyelik (1 ay),
Caston 6 Aylık Üyelik (6 ay),
Caston 1 Yıllık Abonelik (1 yıl)
olmak üzere 3 adet abonelik içerir. Abone olmanız halinde, sözleşmede belirtilen süre bittiğinde yeterli bakiyeniz varsa aboneliğiniz iTunes hesabından otomatik çekim yapılarak devam eder. Ödeme yapmamanız halinde Caston üyeliğiniz 24 saat içinde sonlandırılır.
Abonelikler, kullanıcıların otoriterler tarafından görülebilir olmasını yani sistem içinde kullanıcıların bilgilerine otoriterler tarafından erişilebilir olmasını sağlar. Kullanıcı ödeme yaptığı sürece aboneliğini korur. Ödeme işlemi, yenileme ve faturalandırma iTunes tarafından sağlanmaktadır.

• Fiyatlandırma 1 ay (34,99 TL), 6 ay (24TL/ay) ve 1 yıl (17,99 TL/ay) süre

•Aboneliklerden herhangi birini alarak profilinizi yönetmen,oyuncu ve cast direktörlerine açmış olacaksınız.

• Aboneliğiniz, satın alımınızın onaylandığında iTunes hesabınızdan ücretlendirilecektir ve otomatik yenileme, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir (seçilen sürede).

• Mevcut abonelik, aktif abonelik süresince iptal edilemez; ancak, satın aldıktan sonra iTunes Hesap Ayarlarınızı ziyaret ederek aboneliğinizi yönetebilir ve / veya otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.

• Gizlilik politikası:https://www.caston.tv/policy.html
• Kullanım şartları:https://www.caston.tv/eula.html
Caston 1.2 Update
2019-08-17 Version History
-Bazı yazım hataları giderildi
-Kullanıcılara sorun yaratan bazı sorunlar giderildi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
18.1 MB
Genre:
Business
Update Date:
2019-08-17
Developer:
Caglar Tavsanoglu
Language:
Catalan Chinese English French German Italian Polish Portuguese Spanish
More
You May Also Like