OtoKaya B2B OtoKaya B2B Free Get
OtoKaya B2B

OtoKaya B2B

1.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-06-05

Size

0.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
OtoKaya B2B Description
Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğiniz yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siz de denemek için hemen programımızı indirin.

Oto Kaya B2B programında ayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerini ve cari hesap durumunu online olarak görebilirsiniz.
Size özel fiyat ve kampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz.
Ayrıca size atanan satış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz.


Hakkımızda
Firmamız 1971 senesinden günümüze Oto Yedek Parça sektöründe hizmet vermektedir. Ford yedek parça stoktan satış hizmetini merkez bina ve şube binası(Depo) olmak üzere 1.000 m2 kapalı alanda sürdürmekteyiz.Firmamız ürünlerimizde çeşitlilik,uygun fiyat ve eksiksiz stok takibini ilke edinmiş olup,eski model ve günümüz yeni model araçlarında kurduğu uzun köprü ile yedek parça sektöründe saygın bir yer edinmiştir.Oto Kaya Otomotiv olarak Ford piyasasında 1965 modelden günümüze tüm araçların stok takibini ve çeşitliliğini itina ile sağlamaktayız. E-Ticaret'te de yerimizi alarak www.fordyedek.com web sitemiz ile ülkemizin bütün illerindeki siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri ile sevkıyat yapmaktayız.
OtoKaya B2B 1.2 Update
2017-06-05 Version History
Bazı hatalar düzeltildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
0.5 MB
Genre:
Business
Update Date:
2017-06-05
Developer:
IBRAHIM COBAN
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps