Polisan Sevkiyat Polisan Sevkiyat Free Get
Polisan Sevkiyat

Polisan Sevkiyat

DOA Software

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-07-30

Size

26.9 MB

Screenshots for iPhone

Polisan Sevkiyat Description
Polisan Sevkiyat Lojistik olarak sektörel gelişimleri yakından takip eden ve sektördeki yeniliklere yön veren vizyonumuz ile bilgi teknolojileri yatırımlarımız sürekli devam etmektedir. Yeni lojistik uygulamamız olan Lojisoft merkezli operayon yönetimlerimizi mobil uygulamalarımız ile destekleyerek baştan uca bir çözüm sağlanmıştır.

Şimdi müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile ticaret ilişkilerimizi daha da kolaylaştıracak Polisan Sevkiyat Mobil uygulaması ile operasyonel olarak daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli hizmet ağımızı Lojisoft lojistik merkezi yönetim sistemi ile devreye almış bulunuyoruz.

Saha üzerinden anlık olarak gerçek zamanlı iş takibi yapacağımız, teslimat sürelerini, teslimat evraklarını ve araç takip sistemi ile entegre çalışan yapımız ile araçlarımız anlık lokasyonlarda hangi iş üzerinde hangi yükleri taşıdığını tespit edeceğimiz uygulamadan alınan veriler toplanarak, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için gelişmiş performans ölçümleri ve izlenebilirlik kabiliyeti sağlamış olmaktayız.
Polisan Sevkiyat 1.0 Update
2017-07-30 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
26.9 MB
Release Date:
2017-07-30
Developer:
DOA Software
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps