Radio Pogoda Radio Pogoda Free Get
Radio Pogoda

Radio Pogoda

2.1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-10-31

Size

43.2 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Radio Pogoda Description
Lubisz Radio Pogoda i chciałbyś cały czas słuchać najpiękniejszych melodii? Teraz to możliwe! Przedstawiamy darmową i prostą w obsłudze aplikację Radia Pogoda. Dzięki aplikacji jako pierwszy otrzymasz informacje o konkursach i akcjach specjalnych, będziesz mógł łatwo się z nami kontaktować.

Dostaniesz dostęp do wyjątkowych budzików, które umilą Ci wstawanie każdego dnia.
Dzięki aplikacji Radio Pogoda i najpiękniejsze melodie, będą cały czas w zasięgu Twojej dłoni.

- - - Najpiękniejsze melodie! - - -
Radio Pogoda to muzyka, gwiazdy, aktualności i doskonała zabawa! Nadajemy zgodnie z hasłem „Najpiękniejsze Melodie”. To właśnie one są dla nas najważniejsze i dlatego większość naszych programów opiera się na tematyce muzycznej. W naszych audycjach znajdziecie też treści dotyczące filmu, teatru, książek, zdrowego stylu życia i sportu.

Na antenie Radia Pogoda znajdziecie przeboje z lat 20., 30, 40 aż tych z lat 60. Wszystkie gwarantują dobry nastrój i uśmiech.

Wśród najpopularniejszych polskich artystów, których piosenki pojawiają się w Radiu Pogoda, znajdują się m.in. Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Mieczysław Fogg, Czerwone Gitary, Dwa Plus Jeden, Irena Santor, Eugeniusz Bodo czy Hanka Ordonówna.

Swoje programy w Radiu Pogoda mają popularne gwiazdy: Zygmunt Chajzer, Robert Janowski, Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski.
Towarzyszymy Wam przez cały dzień w programach Pogodny Poranek Radia Pogoda, Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego, Pogodni Panowie czy Gość Radia Pogoda.

W naszych wywiadach poznacie bliżej gwiazdy, które codziennie śpiewają najpiękniejsze melodie w Radiu Pogoda - Irenę Santor, Marylę Rodowicz, Edytę Geppert, Halinę Kunicką
Radio Pogoda usłyszycie w takich miastach jak Gdańsk, Bydgoszcz, Opole, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków oraz w internecie.

Na radiopogoda.pl dostępna jest transmisja online Radia oraz archiwum podcastów wyemitowanych na antenie. Są tam również newsy, ciekawostki i quizy muzyczne, konkursy, fragmenty wywiadów z gwiazdami w formie wideo, zapowiedzi i relacje z koncertów, informacje o radiowych akcjach specjalnych, konkursach i wiele innych interesujących, rozrywkowych treści.

Jak być jeszcze bliżej naszej rozgłośni? Zapraszamy Was na oficjalny profil Radia Pogoda na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie tam najnowsze treści związane z muzyką, zdjęcia zza kulis naszych audycji i ogłoszenia o konkursach.

Radio Pogoda działa na rynku radiowym od 2015 roku.
Radio Pogoda 2.1.1 Update
2019-10-31 Version History
Poprawki zgłoszonych błędów.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.1.1
Size:
43.2 MB
Genre:
Music Lifestyle
Release Date:
2019-10-31
Developer:
AGORA SA
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps