Kurumsal Konum

Kurumsal KonumFree

1.0for iPhone, iPad
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Kurumsal Konum 螢幕截圖
Kurumsal Konum 海報Kurumsal Konum 海報Kurumsal Konum 海報
Kurumsal Konum 海報Kurumsal Konum 海報Kurumsal Konum 海報

About Kurumsal Konum

Sahadan veri toplamak için ekiplerin birlikte çalışabilmesi için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Uygulama GPS alıcısı ile belirlediğiniz doğrulukta koordinat toplanması için özel olarak geliştirilmiş teknikleri kullanır.

Uygulama konum belirleme işlevinin yanında esnek formlar ile sistematik veri toplanmasını sağlar. Formlar içinde metin, sayısal, seçenek ve fotoğraf alanlarını kullanarak hemen her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kurumsal Konum Belirleme uygulaması firmaların kurumsal ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Uygulama ile personelinizi veya herhangi bir kişiyi davet ederek sahadan veri toplama işini aynı anda binlerce kişiye kadar organize ederek kısa sürede veri toplama projelerini tamamlayabilirsiniz.

Yönetim web portalında oluşturulan konular altında sahadan toplanan veriler toplanır. Toplanan veriler harita üzerinde görselleştirilebilir. Ayrıca KMZ, SHP, CSV veya PDF formatlarında dışarı aktarılabilir.

Bu uygulamayı kullanmak için hesap yöneticiniz tarafından bir davetiye almış olmanız gerekmektedir.
Show More

最新版本1.0更新日誌

Last updated on 2016年12月02日
Version History
1.0
2016年12月02日

Kurumsal Konum FAQ

點擊此處瞭解如何在受限國家或地區下載Kurumsal Konum。
以下為Kurumsal Konum的最低配置要求。
iPhone
iPad
Kurumsal Konum支持Turkish

Kurumsal Konum相關應用

你可能還喜歡

Geobilgi Bilişim Teknolojileri 開發者的更多應用