İstanbul Modern İstanbul Modern Free Get
İstanbul Modern

İstanbul Modern

4.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-12-20

Size

14.3 MB

Screenshots for iPhone

İstanbul Modern Description
İstanbul Modern, Türkiye'nin ilk özel modern sanat müzesidir.

İstanbul Modern’in yeniden tasarlanan mobil uygulaması, müzenin sergi, etkinlik, sinema, eğitim programları ve diğer faaliyetleri hakkında ile ilgili bilgilere kapsamlı bir erişim olanağı sunuyor. Ziyaretçilere daha etkileşimli bir İstanbul Modern deneyimi sunan uygulama, yepyeni iBeacon özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

iBeacon, müzenin koleksiyon sergisi “Sanatçı ve Zamanı”nda yer alan yapıtları tanıtan iki etkileşimli sergi turu sunuyor. Bireysel turda, sergideki belirli yapıtlar hakkında metin, görsel ve videolar, bir bilgilendirme ekranıyla karşınıza çıkıyor. Çocuklar ve anne-babalara yönelik Aile turunda ise yapıtların sade bir dille anlatımı ve sanat çalışmalarını daha iyi kavramaya yönelik oyunlar yer alıyor. iBeacon özelliğini kullanmak için yenilenmiş mobil uygulamamızı indirmeniz ve telefonunuzun Bluetooth özelliğini açmanız yeterli.

Uygulama, İstanbul Modern için İletişim ve Teknoloji Sponsoru Turkcell’in katkılarıyla geliştirilmiştir.

------------------------------------------

Istanbul Modern is the first private modern art museum in Turkey.

The redesigned Istanbul Modern Mobile App allows you to access the museum’s exhibitions, events, cinema, educational programs and other activities on your mobile at any time. This new app also offers an interactive museum experience with the brand-new iBeacon technology.

iBeacon offers two interactive exhibition tours of works from the museum’s current collection exhibition, “Artists in Their Time”. The individual tour presents texts, visuals and videos on an information screen. Aimed at children and parents, the family tour offers a plain narrative on specific works and games aimed at delivering a comprehensive understanding. To use this feature, simply download and open the latest Istanbul Modern app and turn on the Bluetooth feature of your smartphone.

This application was made possible by the generous contributions of İstanbul Modern’s Communication and Technology Sponsor, Turkcell.
İstanbul Modern 4.1 Update
2019-12-20 Version History
Performans iyileştirmeleri yapıldı
More
More Information
Price:
Free
Version:
4.1
Size:
14.3 MB
Genre:
Education Travel
Update Date:
2019-12-20
Language:
English Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps