Rowerowa Stolica Polski Rowerowa Stolica Polski Free Get
Rowerowa Stolica Polski

Rowerowa Stolica Polski

2.5 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-09-13

Size

52.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Rowerowa Stolica Polski Description
WSKAKUJEMY NA ROWERY! DO ZDOBYCIA ZASZCZYTNY TYTUŁ "ROWEROWEJ STOLICY POLSKI"

Od 1 Lipca na czas trwania Rywalizacji aplikacja zmienia nazwę na "Rowerowa Stolica Polski". Przyłącz się do zabawy i zacznij zbierać punkty dla swojego miasta!


Aplikacja „Aktywna Bydgoszcz” to wielofunkcyjne narzędzie przydatne każdemu, kto uprawia sport. Aplikacja mierzy czas, pokonany dystans, spalone kalorie. Przebyte szlaki oznacza na mapie. Można wybrać spośród 10 aktywności. Każdy przebyty kilometr przeliczamy na punkty. Punkty można wymieniać u naszych partnerów, np. na rabaty czy upominki.

Aplikacja to także baza wiedzy o bydgoskiej infrastrukturze dla aktywnych. Znajdziecie tam dane dotyczące bydgoskich basenów, sal gimnastycznych, orlików, plenerowych siłowni. „Kalendarz” przypomni Wam o zbliżających się zawodach. Zestaw „Wyzwań” pomoże w zdobywaniu punktów. „Trasy” pomogą w poszukiwaniu najbardziej malowniczych miejsc w Bydgoszczy.

Poprzez aplikację „Aktywna Bydgoszcz” zapiszecie się na zawody. Będziecie na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami dla aktywnych. Aplikacja jest bezpłatna.
Rowerowa Stolica Polski 2.5 Update
2019-09-13 Version History
Przyłącz się do zabawy i zacznij zbierać punkty dla swojego miasta. Od 1 września ruszyła Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
* Poprawiono drobne błędy
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.5
Size:
52.5 MB
Update Date:
2019-09-13
Developer:
Miasto Bydgoszcz
Language:
English
More
You May Also Like