Misyon Koruma ve Komiser Yrd.

Misyon Koruma ve Komiser Yrd.$4.99

1.5for iPhone
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Misyon Koruma ve Komiser Yrd. Screenshots
Misyon Koruma ve Komiser Yrd. posterMisyon Koruma ve Komiser Yrd. posterMisyon Koruma ve Komiser Yrd. posterMisyon Koruma ve Komiser Yrd. posterMisyon Koruma ve Komiser Yrd. posterMisyon Koruma ve Komiser Yrd. poster

About Misyon Koruma ve Komiser Yrd.

Misyon Koruma, Komiser Yardımcılığı ve Rütbe Terfi sınavlarına soru çözerek hızlı bir şekilde hazırlanın. Bu uygulama ile tüm konulara hakim olabilirsiniz.

Polis ve Jandarma birimlerimizin yoğun görev temposunda çalıştıklarından mobil cihazlarından istedikleri her yerde soru çözebilirler. Uygulamayı kullanırken internete gerek duymaz.

Sürekli yeni sorular eklenerek, güncel içeriklere ömür boyu sahip olun. Yalnızca bir defa satın almanız yeterlidir. Ardından yüzlerce soruyu internetiniz olmasa bile günün her saatinde rahatça çözebilirsiniz.

Her konuya sürekli güncel sorular eklenmeye çalışılmaktadır. Hızlı bir şekilde soruları çözerek sınava hazırlanın ve rakiplerinizin bir adım önünde olun!

Dilerseniz uygulama içerisinden bizlere hatalı olduğunu düşündüğünüz soruları bir tık ile bildirebilirsiniz. Ya da soruları istediğiniz bir platformda hızlıca paylaşabilirsiniz.


Uygulama İçerisinde Bulunanlar:

*Anayasa ve İdare Hukuku
*İnsan Hakları
*Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi
*Polis Meslek Mevzuatı
*Protokol Bilgisi
*Silah Bilgisi
*Yabancı Dil
*Güncel Konular

Not: Bu uygulama iPhone 5 ve iPhone 4s cihazlarını desteklememektedir. Uygulamamızda testler bulunmaktadır. Konu anlatımı mevcut değildir. Yalnızca soru bankasıdır.
Show More

What's New in the Latest Version 1.5

Last updated on May 18, 2020
Old Versions
Bildirdiğiniz sorular incelendi.
iOS 13.4 için optimizasyon yapıldı.
Show More
Version History
1.5
May 18, 2020
Bildirdiğiniz sorular incelendi.
iOS 13.4 için optimizasyon yapıldı.

Misyon Koruma ve Komiser Yrd. FAQ

Click here to learn how to download Misyon Koruma ve Komiser Yrd. in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Misyon Koruma ve Komiser Yrd..
iPhone
Misyon Koruma ve Komiser Yrd. supports English

Misyon Koruma ve Komiser Yrd. Alternative

You May Also Like

Get more from ismail Sato