Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
RC Analiz.V1 Screenshots
RC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 poster
RC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 posterRC Analiz.V1 poster

About RC Analiz.V1

Rexum QAS Mobil Analiz Modülü Yönetici Uygulaması

      Müşterilerinizin memnuniyet derecelerini bilmek, şikayet ve önerilerini görmek için; müşteri ilişkilerinizi geliştirip, faaliyetlerini takip etmek, satın alma alışkanlıklarını ve beklentilerini öğrenmek için; mal veya hizmetlerinizin pazar analizini yapmak için; personel performanslarınızı görüp değerlendirmek için; kısacası, yol haritanızı ve hedeflerinizi belirlemek, dolayısıyla, önünüzü görebilmek için; araştırmalara, araştırma şirketlerine, anketörlere, günlerce sürecek analiz çalışmalarına ve devasa ölçekte kağıtlara artık gereksiniminiz olmayacak.
      İşte, benzersiz özelliklere sahip Rexum QAS Mobil Analiz Modülü ile bütün bu karmaşayı; sadece bir TABLET kullanarak, “dijital ortamda”, “kendi merkezinizden” yönetecek, mobil cihazlarla takip edeceksiniz !!!
      “Sosyal İnovasyon” bilinciyle üretilmiş Rexum QAS Mobil Analiz Modülü, diğer anket uygulamalarında olduğu gibi, sizin olmayan uzak bir sunucuda barındırılmaz, kurumunuzun sunucularına kurulur ve sadece sizin yönetiminizle hareket eder. Kısaca, programımızı kullanarak topladığınız tüm veriler, “güvenli veri akışıyla” kurumunuzun veri tabanına kaydolur ve yetki vermediğiniz hiç kimse tarafından görüntülenemez. Böylece, kötü niyetli kullanımları engeller, müşterilerinizin bilgi mahremiyetini korur ve “nesnel güvence” veren bir uygulamaya sahip olursunuz.
      Çağdaş ve memnuniyet odaklı yönetim hareketinizde, programımız, yönetim kadrosu ile müşterileriniz ve personelleriniz arasında “bilgi ve iletişimin hızlandırılmasını” sağlar. Böylece, faaliyetlerinizin durumunu çok hızlı bir şekilde ölçüp, analiz ederek, ileride oluşabilecek riskleri kolaylıkla yönetecek güce sahip olursunuz.
      Programımızı, mobil ortamda, hem “online” hem “offline” olarak kullanabilirsiniz. Böylece, tabletlerinizi kurum içerisine veya dışarısına kadar istediğiniz her yere yerleştirerek müşterilerinizin veya personellerinizin katılımını sağlayabilirsiniz. Böylece, araştırma ve memnuniyet ölçümleri faaliyetlerinizde, “sürdürülebilirliği” sağlarsınız.
      Zaman ve iş gücünden “tasarruf” sağlarsınız.
      Kırtasiye kullanımını engelleyen “doğa dostu”, “katılımcı” ve “şeffaf” yapısıyla, merkezde ve sahada sunduğu ayrıcalıklarla hep bir adım önde olur, fark yaratırsınız...
      Daha detaylı bilgi için, lütfen www.rexum.com.tr adresimizi ziyaret ediniz...

      İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir !!!
Show More

What's New in the Latest Version 1.0.10

Last updated on Mar 21, 2018
Old Versions
Hatalar giderildi.
Show More
Version History
1.0.10
Mar 21, 2018
Hatalar giderildi.

RC Analiz.V1 FAQ

Click here to learn how to download RC Analiz.V1 in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of RC Analiz.V1.
iPhone
iPad
RC Analiz.V1 supports English

RC Analiz.V1 Alternative

You May Also Like

Get more from Rexum Bilisim Hiz.Ltd.Sti.