RC Denetim.V1

RC Denetim.V1Free

1.0.4for iPhone, iPad
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
RC Denetim.V1 Screenshots
RC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 poster
RC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 posterRC Denetim.V1 poster

About RC Denetim.V1

Rexum QAS Mobil Denetim Modülü

Kurumsal politikalarınıza uygunluk denetimi faaliyetlerinizle ilgili, artık, daha teknolojik, daha yeni, daha güvenli, daha kolay ve rakipsiz bir seçeneğiniz var; “Rexum QAS Mobil Denetim Modülü”. Onunla, aylar süren zorlu çalışmalara elveda...
Konusunda, “emsalsiz” olan “Rexum” kullanarak, kısaca; “iç denetim”, “gizli müşteri denetimi” ve “DÖF” aksiyonlarınızı tek merkezden, planlayacak ve “real time” yönetecek; “Rexumceo” uygulamamız ile denetimlerinizi, hatta denetmenlerinizi bile denetleyerek, gerçekte o denetimin yapıldığı konusuyla ilgili tüm şüpheleri ortadan kaldıracak; “güvenli bilgi akışıyla” mahrem bilgilerin görünmesini engelleyecek; gelen sonuçları, “görsel kanıtlarıyla” ve ait olduğu denetimle ilişkilendirerek tek merkezde saklayacak ve anında, radar analiz, risk matrisi ve detay analizlerle değerlendirecek; tek tuşla, etkin ve nitelikli raporlar alacak; üstelik tüm bunları kağıt kalem kullanmadan mobil uygulama üzerinden yaparak, israfın önüne geçecek; zaman ve iş gücünden “tasarruf” sağlayarak, daha hızlı önlemler alacak; tüm zahmetleri ortadan kaldırıp, “sürdürülebilir” denetim faaliyetleri gerçekleştireceksiniz.
“Sosyal İnovasyon” bilinciyle üretilmiş Rexum QAS Mobil Denetim Modülü, sizin olmayan uzak bir sunucuda barındırılmaz, kurumunuzun sunucularına kurulur ve sadece sizin yönetiminizle hareket eder. Kısaca, programımızı kullanarak topladığınız tüm veriler, güvenli veri akışıyla kurumunuzun veri tabanına kaydolur ve yetki vermediğiniz hiç kimse tarafından görüntülenemez. Böylece, kötü niyetli kullanımları engeller, kurumunuzun bilgi mahremiyetini korur ve “nesnel güvence” veren bir uygulamaya sahip olursunuz.
“Otomatik” olarak, sadece bir kaç tuş yardımıyla, kurumunuzun bölümlere ayrılarak sürecin organize edilmesi, “olasılık ve etki” faktörlerine göre kırılganlık (risk) noktalarının belirlenmesi, “risk ve performans” parametrelerinin oluşturulması, denetim planlarının ilgili denetçilere otomatik olarak anında bildirilmesi, iç kontrol sonuçlarının “anlık” olarak merkeze aktarılması, kırılganlık (risk) durumuna göre DÖF takibi ve hem bölümlere hem de kuruma göre dönemsel “iç kontrol kitapçığının” oluşturulması ve çok daha fazlası, artık çok kolay !!!
Mobil ortamda, hem “online” hem “offline” olarak kullanılan, kırtasiye kullanımını engelleyen “doğa dostu”, “katılımcı” ve “şeffaf” yapısıyla, merkezde ve sahada sunduğu ayrıcalıklarla hep bir adım önde olur, fark yaratırsınız...
Prosoft ailesi olarak bizler, mevcutta sürdürdüğünüz iç denetim ve gizli müşteri denetimi faaliyetlerinize, “Kalite Yönetim Standartlarına” uygun olarak geliştirilen ve yukarıda anlatılanlara ek olarak, “daha bir çok özelliğe sahip” “Rexum QAS” ile rehberlik etmeyi arzuluyoruz.
Daha detaylı bilgi için, lütfen www.rexum.com.tr adresimizi ziyaret ediniz...

İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir !!!
Show More

What's New in the Latest Version 1.0.4

Last updated on Apr 26, 2018
Old Versions
Hatalar giderildi.
Show More
Version History
1.0.4
Apr 26, 2018
Hatalar giderildi.

RC Denetim.V1 FAQ

Click here to learn how to download RC Denetim.V1 in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of RC Denetim.V1.
iPhone
iPad
RC Denetim.V1 supports English

RC Denetim.V1 Alternative

You May Also Like

Get more from Rexum Bilisim Hiz.Ltd.Sti.