TakTik Yapay Zeka

TakTik Yapay ZekaFree

69for iPhone, iPod touch
İMPARK
Developer
146.7 MB
Size
Oct 11, 2021
Update Date
Education
Category
4+
Age Rating
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
TakTik Yapay Zeka Screenshots
TakTik Yapay Zeka posterTakTik Yapay Zeka posterTakTik Yapay Zeka posterTakTik Yapay Zeka posterTakTik Yapay Zeka posterTakTik Yapay Zeka poster

About TakTik Yapay Zeka

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu tarafından belirlenen konu ve kazanımlarla eşleştirilmiş, ders programları ile uyumlu soru havuzumuzdan yararlanarak deneme sınavları ve testler hazırlayabilirsiniz. Sınırsız testler oluşturup video çözüm ve konu anlatımları ile konuları tekrar edip pekiştirebilirsiniz. Özetle ihtiyacınız olan konulardan istediğiniz zorlukta ve miktarda soru çözebilirsiniz.

Toplamda 300 saati aşan Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Videoları Detaylı konu anlatım videoları, en deneyimli hocalarına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Özel ders niteliğindeki bu videolardan yararlanabilirsiniz. Böylece, sınavlarda çıkabilecek tüm soru tiplerine, konularına ve çözüm yollarını tekrar edebilirsiniz.
Gerçek Sınav Deneyimi Yaşamak için Türkiye genelinde on binlerce adayın katılımıyla gerçekleştirilen Online Deneme Sınavları ile hedeflerinize ne kadar yaklaştığınızı ölçebilirsiniz.
Show More

What's New in the Latest Version 69

Last updated on Oct 11, 2021
Old Versions
Bildirimler güncellendi.
Show More
Version History
69
Oct 11, 2021
Bildirimler güncellendi.
52
Nov 11, 2020
Genel güncellemeler
49
Oct 20, 2020

TakTik Yapay Zeka FAQ

Click here to learn how to download TakTik Yapay Zeka in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of TakTik Yapay Zeka.
iPhone
Requires iOS 10.0 or later.
iPod touch
Requires iOS 10.0 or later.
TakTik Yapay Zeka supports English

TakTik Yapay Zeka Alternative

You May Also Like

Get more from İMPARK