RC Denetim.V1 RC Denetim.V1 Free Get
RC Denetim.V1

RC Denetim.V1

1.0.4 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-04-26

Size

43.3 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
RC Denetim.V1 Description
Rexum QAS Mobil Denetim Modülü

Kurumsal politikalarınıza uygunluk denetimi faaliyetlerinizle ilgili, artık, daha teknolojik, daha yeni, daha güvenli, daha kolay ve rakipsiz bir seçeneğiniz var; “Rexum QAS Mobil Denetim Modülü”. Onunla, aylar süren zorlu çalışmalara elveda...
Konusunda, “emsalsiz” olan “Rexum” kullanarak, kısaca; “iç denetim”, “gizli müşteri denetimi” ve “DÖF” aksiyonlarınızı tek merkezden, planlayacak ve “real time” yönetecek; “Rexumceo” uygulamamız ile denetimlerinizi, hatta denetmenlerinizi bile denetleyerek, gerçekte o denetimin yapıldığı konusuyla ilgili tüm şüpheleri ortadan kaldıracak; “güvenli bilgi akışıyla” mahrem bilgilerin görünmesini engelleyecek; gelen sonuçları, “görsel kanıtlarıyla” ve ait olduğu denetimle ilişkilendirerek tek merkezde saklayacak ve anında, radar analiz, risk matrisi ve detay analizlerle değerlendirecek; tek tuşla, etkin ve nitelikli raporlar alacak; üstelik tüm bunları kağıt kalem kullanmadan mobil uygulama üzerinden yaparak, israfın önüne geçecek; zaman ve iş gücünden “tasarruf” sağlayarak, daha hızlı önlemler alacak; tüm zahmetleri ortadan kaldırıp, “sürdürülebilir” denetim faaliyetleri gerçekleştireceksiniz.
“Sosyal İnovasyon” bilinciyle üretilmiş Rexum QAS Mobil Denetim Modülü, sizin olmayan uzak bir sunucuda barındırılmaz, kurumunuzun sunucularına kurulur ve sadece sizin yönetiminizle hareket eder. Kısaca, programımızı kullanarak topladığınız tüm veriler, güvenli veri akışıyla kurumunuzun veri tabanına kaydolur ve yetki vermediğiniz hiç kimse tarafından görüntülenemez. Böylece, kötü niyetli kullanımları engeller, kurumunuzun bilgi mahremiyetini korur ve “nesnel güvence” veren bir uygulamaya sahip olursunuz.
“Otomatik” olarak, sadece bir kaç tuş yardımıyla, kurumunuzun bölümlere ayrılarak sürecin organize edilmesi, “olasılık ve etki” faktörlerine göre kırılganlık (risk) noktalarının belirlenmesi, “risk ve performans” parametrelerinin oluşturulması, denetim planlarının ilgili denetçilere otomatik olarak anında bildirilmesi, iç kontrol sonuçlarının “anlık” olarak merkeze aktarılması, kırılganlık (risk) durumuna göre DÖF takibi ve hem bölümlere hem de kuruma göre dönemsel “iç kontrol kitapçığının” oluşturulması ve çok daha fazlası, artık çok kolay !!!
Mobil ortamda, hem “online” hem “offline” olarak kullanılan, kırtasiye kullanımını engelleyen “doğa dostu”, “katılımcı” ve “şeffaf” yapısıyla, merkezde ve sahada sunduğu ayrıcalıklarla hep bir adım önde olur, fark yaratırsınız...
Prosoft ailesi olarak bizler, mevcutta sürdürdüğünüz iç denetim ve gizli müşteri denetimi faaliyetlerinize, “Kalite Yönetim Standartlarına” uygun olarak geliştirilen ve yukarıda anlatılanlara ek olarak, “daha bir çok özelliğe sahip” “Rexum QAS” ile rehberlik etmeyi arzuluyoruz.
Daha detaylı bilgi için, lütfen www.rexum.com.tr adresimizi ziyaret ediniz...

İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir !!!
RC Denetim.V1 1.0.4 Update
2018-04-26 Version History
Hatalar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.4
Size:
43.3 MB
Genre:
Business
Update Date:
2018-04-26
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps